Professors

  • prof. dr. D. (Denis) Abels


    Professor of Criminal Law and Criminal Procedure
    D.Abels@uva.nl
    T: 0205253640

    Go to detailpage
  • prof. dr. Y.M. (Yvonne) Donders

    International human rights and cultural diversity


    Y.M.Donders@uva.nl
    T: 0205252630
    T: 0205252632

    Go to detailpage
  • prof. dr. P.A.L. (Paul) Ducheine

    Military Law of Cyber Security and Cyber Operations (vanwege de Stichting Wetenschappelijk Onderwijs en Onderzoek NLDA)


    P.A.L.Ducheine@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. T.D. (Terry) Gill

    Militair recht, in het bijzonder het recht tijdens vredesoperaties

    Professor of Military Law
    T.D.Gill@uva.nl
    T: 0205253937
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • prof. dr. P.J. (Pieter Jan) Kuijper

    Recht der internationale economische organisaties

    Professor of the Law of International (Economic) Organizations
    P.J.Kuijper@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. mr. dr. R.J.M. (RenĂ©) Lefeber

    Internationaal milieurecht

    Professor of International Environmental Law
    R.J.M.Lefeber@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. G.Y.J.M. (Guenael) Mettraux

    Internationaal strafrecht, in het bijzonder internationaal strafprocesrecht

    Professor of International Criminal Law
    G.Y.J.M.Mettraux@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. J.E. (Janne) Nijman

    History and Theory of International Law


    J.E.Nijman@uva.nl
    T: 0205253181
    T: 0205252951

    Go to detailpage
  • prof. mr. P.A. (AndrĂ©) Nollkaemper

    Internationaal publiekrecht

    Professor of Public International Law
    P.A.Nollkaemper@uva.nl
    T: 0205253449
    T: 0205253548

    Go to detailpage
  • prof. dr. S.W.B. (Stephan) Schill

    International and Economic Law and Governance


    S.W.B.Schill@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. mr. G.K. (Goran) Sluiter

    Internationaal strafrecht, in het bijzonder het internationaal strafrechtproces

    Professor of International Criminal Law
    G.K.Sluiter@uva.nl
    T: 0205253315
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • Prof. I. (Ingo) Venzke


    Professor of International Law and Social Justice
    I.Venzke@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. mr. dr. H.G. (Harmen) van der Wilt

    Internationaal strafrecht

    Professor of International Criminal Law
    H.G.vanderWilt@uva.nl
    T: 0205253940
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • prof. dr. L. (Liesbeth) Zegveld

    War Reparations

    Professor of War Reparations
    L.Zegveld@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. M.Y.A. (Marjoleine) Zieck

    international refugee law


    M.Y.A.Zieck@uva.nl
    T: 0205252827

    Go to detailpage

Published by  ACIL

11 September 2018