Staff

  • dr. R. (Rosanne) van Alebeek


    Assistant Professsor
    R.vanAlebeek@uva.nl
    T: 0205253445

    Go to detailpage
  • mr. dr. C.M. (Catherine) Brölmann


    Associate Professor
    C.M.Brolmann@uva.nl
    T: 0205252705
    T: 0205252632

    Go to detailpage
  • Ms T.M. (Teresa) Vieira da Silva Cabrita LLM


    PhD Researcher
    t.m.cabrita@uva.nl

    Go to detailpage
  • mr. dr. drs. J.E.B. (Jill) Coster van Voorhout PhD


    Assistant Professor
    j.costervanvoorhout@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. Y.M. (Yvonne) Donders

    International human rights and cultural diversity


    Y.M.Donders@uva.nl
    T: 0205252630
    T: 0205252632

    Go to detailpage
  • prof. dr. P.A.L. (Paul) Ducheine

    Military Law of Cyber Security and Cyber Operations (vanwege de Stichting Wetenschappelijk Onderwijs en Onderzoek NLDA)


    P.A.L.Ducheine@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. T.D. (Terry) Gill

    Militair recht, in het bijzonder het recht tijdens vredesoperaties

    Professor of Military Law
    T.D.Gill@uva.nl
    T: 0205253937
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • mr. dr. M. (Maarten) den Heijer


    Assistant Professor
    M.denHeijer@uva.nl
    T: 0205253260

    Go to detailpage
  • dr. K.J. Heller


    Associate Professor of Public International Law
    K.J.Heller@uva.nl

    Go to detailpage
  • dr. mr. P.A. (Antoinette) Hildering


    Assistant Professor
    p.a.hildering@uva.nl
    T: 0205258547

    Go to detailpage
  • dr. H.E. (Hege Elisabeth) Kjos


    Assistant Professor
    H.E.Kjos@uva.nl
    T: 0205253553
    T: 0205252951

    Go to detailpage
  • prof. dr. P.J. (Pieter Jan) Kuijper

    Recht der internationale economische organisaties


    P.J.Kuijper@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. mr. dr. R.J.M. (René) Lefeber

    Internationaal milieurecht

    Professor of International Environmental Law
    R.J.M.Lefeber@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. G.Y.J.M. (Guenael) Mettraux

    Internationaal strafrecht, in het bijzonder internationaal strafprocesrecht


    G.Y.J.M.Mettraux@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. J.E. (Janne) Nijman

    History and Theory of International Law

    Professor of History and Theory of International Law
    J.E.Nijman@uva.nl
    T: 0205253181
    T: 0205252951

    Go to detailpage
  • prof. mr. P.A. (André) Nollkaemper

    Internationaal publiekrecht

    Professor of Public International Law
    P.A.Nollkaemper@uva.nl
    T: 0205253449
    T: 0205253548

    Go to detailpage
  • prof. dr. S.W.B. (Stephan) Schill

    International and Economic Law and Governance


    S.W.B.Schill@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. mr. G.K. (Goran) Sluiter

    Internationaal strafrecht, in het bijzonder het internationaal strafrechtproces


    G.K.Sluiter@uva.nl
    T: 0205253315
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • dr. A. (Annemieke) van Verseveld


    Assistant Professor
    a.vanverseveld@uva.nl
    T: 0205253953

    Go to detailpage
  • dr. G. (Geraldo) Vidigal


    Assistant Professor
    g.vidigal@uva.nl
    T: 0205253229

    Go to detailpage
  • mr. dr. K.C.J. (Koen) Vriend


    Assistant Professor
    k.c.j.vriend@uva.nl
    T: 0205253933

    Go to detailpage
  • prof. mr. dr. H.G. (Harmen) van der Wilt

    Internationaal strafrecht

    Professor of International Criminal Law
    H.G.vanderWilt@uva.nl
    T: 0205253940
    T: 0205253368

    Go to detailpage
  • prof. dr. L. (Liesbeth) Zegveld

    War Reparations

    Professor of War Reparations
    L.Zegveld@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. M.Y.A. (Marjoleine) Zieck

    international refugee law

    Professor of International Refugee Law
    M.Y.A.Zieck@uva.nl
    T: 0205252827

    Go to detailpage

Published by  ACIL

17 April 2018